Bütünlük temelli, hala erdemlere saygılı, uzun zamana bağlı

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd

Certifications
iyi kalite Elma Suyu Üretim Hattı satış için
iyi kalite Elma Suyu Üretim Hattı satış için
Customers Reviews
Ben sohbet şimdi

Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd

1 2
Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd
şirket fotoğrafı Ofis fotoğrafı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Aracısı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : chenfei
İhracat p.c : 60% - 70%

Shanghai Chenfei Machinery Technology Co, Ltd sağlıklı gıda işleme makinesi imalatına odaklanan lider bir kuruluştur. Farklı NFC meyve ve sebze suyu, meyve reçeli ve tozu, süt ürünleri, proteinli içecek, çay içeceği, işlev n içecek, korunmuş meyve için anahtar teslimi üretim hattına yönelik Ar-Ge, imalat, montaj hata ayıklama ve eğitimini eksiksiz bir şekilde sağlamaktayız. , meyve şarabı ve sirke, enzim ürünleri, probiyotikler ve diğer bazı sıvı ve katı ürünler. Chenfei ayrıca Alman ve İtalyan ileri tekniğini tanıttı ve farklı tarım ürünlerinin değerine göre yeni işleme makineleri geliştirmekle uğraşmıştır. Henryfe'nin kreteknolojisi ve üretim kapasitesi lider seviyededir ve yurtiçi ve denizaşırı müşterilerinden sürekli yüksek övgü kazanmıştır; Chenfei gıda endüstrisi etkinliğinde yer aldı ve son birkaç yılda tüm dünyada 50'den fazla kez başarıyla sergilenen fuarlar, makinelerimizin% 60'ı yurtdışına satıldı ve müşterilerimiz Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya, Japonya, Kore, Afrika, Orta Kolay ve Güney Amerika.

ChenFei, sektörden profesyonel ve teknik personel istihdam etmektedir. Çekirdek teknik ekip, sırasıyla Hua Zhong Ziraat Üniversitesi, Yangtze Üniversitesi, Şangay Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ve diğer meslek enstitülerinden mezun olan beş Ar-Ge, mühendislik ve teknik kişiden oluşmaktadır. Teknik ekip büyümeye devam ediyor; bu da çözümler ve inovasyonun sürdürülebilir gelişimi için güçlülük ve kalıcı canlılığa katkıda bulunacak ve müşteri değerini geliştirmeye, müşteri rekabetçiliğini artırmaya devam edecek.

Şirket, müşteri ortaklıklarını oluşturmayı ve müşterilerin beklentilerini aşmayı ve müşterilerin temel rekabetçiliğini sürekli olarak geliştirmeyi taahhüt eder. Chenfei ayrıca çalışanlarla birlikte büyümek, gelişmek ve gelişmekte olan sonuçları paylaşmak konusunda kararlıdır.

İletişim bilgileri
Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Vincent

Tel: 86-512-57605966

Faks: 86-21-510629289

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)